3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hillerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hillerød er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Sophienborgvænget 15 og rækkehuset på Solbuen 168.
Villaen på Sophienborgvænget 15 byder på en rummelig bolig med 186 m² fordelt på 8 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 763 m² og er prissat til 6.995.000 kr. Med sin størrelse og placering er dette en attraktiv mulighed.
Rækkehuset på Solbuen 168 tilbyder en mere kompakt boligmulighed med 85 m² fordelt på 4 værelser. Dette hus er udbudt til en pris på 2.895.000 kr. Selvom grundarealet ikke er oplyst, kan det mindre rækkehus stadig tiltrække dem, der ønsker en nemmere bolig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.