5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hillerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger, der er kommet til salg i Hillerød, finder vi villaen på Digemestervej 3. Denne villa tilbyder 170 kvadratmeter fordelt på 6 værelser, hvilket gør den til et rummeligt valg for familier. Beliggende på en grund på 722 kvadratmeter, er der gode muligheder for privatliv og udendørs aktiviteter.
Med en udbudspris på 6.995.000 DKK ligger villaen i den højere ende af prisskalaen. Der er endnu ikke oplyst nogen månedlig ejerudgift for denne ejendom.
Den anden bolig er villaen på Stenholtsvænget 3. Denne villa byder på 128 kvadratmeter og har i alt 7 værelser. På trods af det mindre boligareal sammenlignet med Digemestervej, har den flere rum til rådighed, hvilket kan appellere til større familier.
Stenholtsvænget-villaen er en anelse billigere med en pris på 6.295.000 DKK. Den ligger på en større grund på 803 kvadratmeter, hvilket kan være attraktivt for de, der prioriterer haveplads. Også her er månedlig ejerudgift ikke oplyst.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.