4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hillerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hillerød er der netop kommet to spændende boligtilbud på markedet, som huser både plads og charme med sine forskellige egenskaber.
På Kulsvier Huse 2 i Gadevang findes en villa til en pris af 5.495.000 kr. Med 133 kvadratmeter tilbyder boligen 4 rummelige værelser. Den kompakte grund på 445 kvadratmeter giver et overskueligt udendørsareal.
Den anden boligmulighed i byen er på Klostervej 2F, hvor et rækkehus lige er blevet sat til salg. Denne ejendom tilbydes for 3.695.000 kr. Med 81 kvadratmeter og 3 værelser er boligen ideel til mindre familier eller par, der ønsker større havemuligheder.
Det iøjnefaldende ved Klostervej 2F er det store grundareal på 1.633 m², der giver rigelig plads til forskellige udendørsaktiviteter. Begge boliger, villaen og rækkehuset, har ikke oplyste månedlige ejerudgifter, hvilket købere måske vil undersøge nærmere.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.