Salpetermosevej 4 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hillerød - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hillerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hillerød er to nye villaer blevet sat til salg, herunder villaen på Salpetermosevej 4. Med en størrelse på 183 kvadratmeter findes her 6 rum på en grundstørrelse af 824 kvadratmeter. Denne rummelige bolig er prissat til 7.745.000 kr.

En anden mulighed i området er villaen beliggende på Bogfinkevej 17. Denne ejendom tilbyder 164 kvadratmeter fordelt på 7 rum, og villaen er placeret på en grund af 759 kvadratmeter. Villaen er sat til en pris på 6.695.000 kr.

Begge boliger udgør attraktive muligheder for dem, der søger rummelige hjem i Hillerød, selvom information om månedlige ejerudgifter ikke er tilgængelig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga