Stenvænget 7 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hillerød - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hillerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hillerød er to af de nyeste boliger på markedet beliggende på Stenvænget 7 og Åmosevej 15. Begge adresser præsenterer moderne villaer, hver med sine unikke fordele.

Stenvænget 7 tilbyder en rummelig villa på 185 m², fordelt på 5 værelser. Villaen er placeret på en grund på 788 m², hvilket giver rigelig plads til udendørs aktiviteter.

På Åmosevej 15 finder man en villa med samme antal rum, men over et areal på 130 m². Grunden her er 398 m², og boligen byder på let vedligeholdelse og en pris på 7.995.000 kr.

Begge boliger har endnu ikke fastsat månedlige ejerudgifter, hvilket kan være afgørende for potentielle købere at overveje.

Stenvænget 7 er prissat til 9.295.000 kr., og med dens størrelse kan den appelere til familier, der søger rummelighed. Åmosevej 15 tilbyder med sin pris et attraktivt alternativ for dem, der ønsker en mere kompakt villa.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler